|
Dauphin communiceert op veel manieren met de buitenwereld. Zaken als aandrijving, snelheid, functionaliteit en design zijn niet alleen in de dagelijkse werkzaamheden van grote betekenis. Zij vormen ook een wezenlijk onderdeel van de veelzijdige marketingactiviteiten en u vindt ze dan ook terug in de sponsoring van verschillende autorally’s. De mens staat bij Dauphin in het middelpunt van ons denken en doen. Als voorvechters van de humanisering van ons werk en alle daaraan verbonden factoren gaan de activiteiten van de onderneming verder dan uitsluitend het eigen vakgebied. Daarom sponsort de Dauphin HumanDesign® Group onder andere het Office Innovation Center (OIC) van het Frauenhofer Gesellschaft om het onderzoek naar de toekomst van de werkplek te ondersteunen. |
Mille Miglia

Van 1994 tot 2007 was de familie Dauphin een van de hoofdsponsors van de Mille Miglia in Italië. Bij deze beroemdste en mooiste oldtimerrally ter wereld probeerden Friedrich-Wilhelm, zijn vrouw Elke en dochter Antje Dauphin op het traject van Brescia naar Rome en terug uit wat hun oldtimers te bieden hebben.
Tour Auto

Maar niet alleen Italië staat elk jaar op de rallykalender van de familie Dauphin. Regelmatig starten zij in de Tour Auto in Frankrijk. In 1998 behaalde Friedrich-Wilhelm Dauphin hier samen met rallywereldkampioen Walter Röhrl zelfs de eindoverwinning.
Hans-Görgel-Ralley
Het hoeft echter niet altijd Rome of Parijs te zijn! Zo start men ook met een even groot enthousiasme in Hersbruck, dicht bij de vestigingsplaats van de onderneming in Offenhausen, in de Hans-Görgel-Rally.
Dauphin Speed Event

Evenementen in „pole-position“
Seminars, vergaderingen, trainingen, feesten en andere evenementen, ongeacht de grootte, temidden van 110 klassieke auto’s uit 50 jaar race- en rallygeschiedenis en minstens zoveel klassieke motoren.
Een bezoek aan het Dauphin Speed Event is na voorafgaande afspraak onder nummer
+49 (9151) 81 48 90 mogelijk.
Meer informatie en inspiratie vindt u onder www.dauphinspeedevent.de.

